Logowanie
◄ Powróć

POŻEGNANIE NAJSTARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Czerwiec 
 28 Jun 2017

Starszaki z grupy „Róż” przeżywały szczególny dzień, ponieważ naszedł czas pożegnania z przedszkolem. Przed południem dzieci z grupy „Margaretek”  wystawiły montaż słowno-muzyczny dla swoich starszych koleżanek i kolegów i obdarowały drobnymi upominkami, a następnie pożegnane „Róże” wyśpiewały i wypowiedziały swoją wdzięczność dla wszystkich, których spotkały w przedszkolu przez wszystkie lata. Po występach dzieci słowa wdzięczności dla s. Dyrektor, nauczycieli i opiekunów wypowiedzieli  rodzice i dzieci. Na końcu s. Dyrektor  uhonorowała medalami „Róże” za udział w kole tanecznym oraz wynagrodziła te dzieci, które przez cały rok angażowały się w pomoc dzieciom z przedszkola w Zambii.

Po południu do kina „Wielkopolanin” na pożegnalny występ starszaków przybyli rodzice, personel przedszkola oraz zaproszeni gości, którzy na wstępie akademii otrzymali od dzieci podziękowania w postaci kwiatka. Starszaki wykazały na scenie wiele umiejętności recytatorskich, muzycznych, tanecznych i teatralnych oraz organizacyjnych. Po występie s. Dyrektor pogratulowała dzieciom,a następnie wręczyła im i ich rodzicom dyplomy i podziękowania.

Uwieńczeniem wspólnego świętowania była agapa w sali przedszkolnej, gdzie czekały na dzieci kolejne upominki, a dla wszystkich słodki poczęstunek w postaci gigantycznego i przepysznego tortu.

 

[FOTOREALCJA - PRZEDSZKOLE]

[FOTOREALCJA - KINO]

[FILMIKI Z KINA]


Powered by iCagenda

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30